Merhabalar, bugün erkeğe hediye almak konusunda kafasında soru işareti olanlar için güzel bir rehber hazırladık. Erkeğe hediye ne alınır? Eğer bu soru kafanızda tam bir soru işaretine dönüştüyse sizlere önerdiğimiz ürünleri inceleyerek küçük de olsa bir fikir oluşmasını sağlayabilirsiniz. Tabi ki kişilerin karakteri, sevdiği şeyler, beğendikleri ve ihtiyaçları değişiktir. Fakat biz aklında herhangi bir fikir olmayanları hedefledik. Yani kişinin hakkında çok fazla bir fikriniz yoksa beğenileri konusunda emin değilseniz ama öyle bir şey alayım ki çok beğensin diyorsanız bu öneriler tam size göre. Bu yüzden erkeğe olarak ne hediye alınır sorusuna doğrudan ürünlerle cevaplar hazırladık.

Erkeğe Hediye Ne Alınır?

Özellikle aksesuar takmayı seven erkekler için birbirinden güzel hediye fikirlerimiz var. Bana sorarsanız en güzel hediye sımsıkı sarılmak, gözlerinin içine bakarak güzel bir söz söylemek ve sevdiğini hissettirmektir. Fakat bazı durumlarda özellikle karşı tarafın sizden hediye beklediği olabilir. Ya da sadece içinizden geldiği için hediye almak isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda daha önce de değindiğimiz erkeğe hediye fikirleri çok işinize yarayabilir.

Gümüş Yüzük Hediye Tavsiyeleri

Ay Yıldız Mineli Kenarları Gold Gümüş Yüzük

Bir erkeğe özel bir hediye almak istiyorsanız üzerinde ay yıldızlı bayrağımızın olduğu özel seri gümüş yüzük modelini tercih edebilirsiniz. Yüzüğün tepe kısmında kırmızı mine üzerinde beyaz ay yıldız işlenmiştir. Kenar kısımlarında ve ay yıldız kenarında ise gold işlemeler bulunuyor. Markamızın Z serisi koleksiyonuna ait bu gümüş yüzük modelimiz 14,20 gram ağırlığındadır. Ebatları ise 20 x 22 mm (milimikron) şeklindedir. Erkek gümüş yüzük modelleri arasında en çok tercih edilenlerin yanı sıra bu şekilde özel üretime sahip olan modelleri hediye olarak düşünebilirsiniz.


Osmanlı Tuğra Motifli Kehribar Taşlı Kalem İşlemeli Gümüş Yüzük

Hediye alacağınız erkek gösterişten hoşlanıyorsa bu gümüş yüzük tam ona göre! Her detayında ayrı bir zarafet ve şıklık bulunan yüzüğümüz 925 ayar gümüşten üretilmiştir. Hem kenarlarında hem de üst kısmında Osmanlı Tuğrası bulunmaktadır. Üst kısmında kehribar taşı üzerine işlenmiştir. Kenar kısmında ise kalem işlemeli motiflerle özenle üretilmiştir. Ürün 16,92 gram ağırlığındadır.

MUTLAKA OKUYUN:   Kehribar Taşı Faydaları: Doğal Şifa, Rahatlama ve Enerji Dengelemesi

La Galibe İllallah Yazılı Osmanlı Motifli Gümüş Yüzük

La Galibe İllallah Yazılı Osmanlı Motifli Gümüş Yüzük

15,06 gram ağırlığında üretilen bu yüzük modelimizde ise “La Galibe İllallah” yazılıdır. Herhangi taş veya süsleme bulunmayan fakat tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakan bir modeldir. “Allah’tan başka galip yoktur, tek galip Allah’tır!” anlamına gelmektedir ve Yusuf suresinin 21. Ayetidir. Oldukça anlamlı bir hediye olarak tercih edilebilir. Fakat üzerindeki ayet sebebiyle kullanılırken özenli davranılmalıdır.


Mavi Mistik Topaz Taşlı Kalem Motifli Gümüş Yüzük

erkeğe hediye ne alınır

Hem yüzüğün etrafını çepeçevre saran kalem işlemesi, hem de üzerindeki mistik topaz taşı ile erkeklerin en beğendiği gümüş yüzük modelleri arasındadır. Cesaret ve sezgisel gücün artmasına yardımcı olduğuna inanılan mistik topaz taşı, bağışıklığında güçlenmesine yardımcı olur. 15,13 gram ağırlığında üretilen bu zarif erkek yüzüğü ile harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Özel hediye kutusunda gönderilen ürünü sipariş vermek için yukarıdaki görsele tıklayıp mağazamızdan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:   Mistik Topaz Taşı Faydaları: Ruhani Gelişim, Enerji Aktivasyonu ve İçsel Parıltı

Kuruluş Başparmak Zihgir Gümüş Yüzük

erkeğe hediye ne alınır

Daha önceki blog yazılarımızdan zihgir hakkında detaylı bilgi paylaşmıştık. Geçmişten günümüze hikâyesiyle tazeliğini koruyan bir yüzüktür. Ata sporumuz okçulukta sıkça kullanılan bu yüzüğü erkeğe hediye olarak alabilirsiniz. Kişiselleştirerek sadece isme özel olarak da satın alma imkanınız bulunmaktadır. 925 ayar gümüşten üretilen yüzüğümüz başparmak ve okçu yüzüğü olarak da bilinmektedir. Günümüzde birçok tarihi dizide örneklerine rastlanabilmektedir.

MUTLAKA OKUYUN:   Ruhu Olan Yüzük: Zihgir

Gümüş Kolye Hediye Tavsiyeleri

Siyah Zemin Üzeri Teşkilat-ı Mahsusa İşlemesi Gümüş Kolye

Oval kesim siyah zeminin üzerinde Teşkilat-ı Mahsusa logosu işlemesiyle üretilmiştir. Zinciri dahil tamamı 925 ayar gümüşten üretilmiştir. 24 x 3mm boyutlarında olan gümüş kolye modelimiz 9,94 gram ağırlığındadır. Daha önce Teşkilat-ı Mahsusa örgütü hakkında detaylı bir rehber hazırlamıştık. Eğer okumadıysanız aşağıdaki bağlantıdan mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

MUTLAKA OKUYUN:   Bir Gizli Örgüt: Teşkilât-ı Mahsusa Nedir?

Bozkurt Üzeri Yin Yang Motifli Gümüş Kolye

Yin Yang sembolü iyi ile kötüyü, pozitif ile negatifi, gece ile gündüzü sembolize etmektedir. Bu özel gümüş kolye tasarımımızda yin yang sembolü bozkurt ile oldukça dikkat çeken bir hale dönüştürülmüştür. 10,31 gram ağırlığında tasarlanan bu kolyemizin ebatları 26 x 1 mm’dir. 50, 55, 60 ve 65 cm boyutlarında farklı gümüş zincir seçenekleriyle satın alabilir ve kusursuz bir hediye olarak sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz. Erkeğe hediye ne alınır diye sorarsanız böylesine anlamlı bir gümüş kolye kesinlikle alınır.

MUTLAKA OKUYUN:   Türklüğün Simgesi: Bozkurt Nedir?

Kelime-i Tevhid Ay Yıldız Gümüş Kolye

erkeğe hediye ne alınır

Gümüş kolyemiz şanlı Türk Bayrağını ve Kelime-i Tevhid’i bünyesinde barındırmaktadır. Oldukça zarif ve anlamlı bir hediye olarak tercih edebilirsiniz. Siyah zemin üzerine ince bir işçilik ile tasarlanan gümüş kolye modelimiz 4 farklı zincir uzunluğu ile online mağazamızda satıştadır. Kolyenin etrafında ise Tevbe Duası (Senden (Allah’tan) başka ilah olacak yoktur, Sen her türlü noksanlıklardan ve ortaklıktan berisin) yer almaktadır.


Nazar Ayeti İşlemeli 925 Ayar Gümüş Kolye

Üzerinde nazar ayeti işlemeli olarak 925 ayar gümüşten üretilen kolyemiz, 11,16 gram ağırlığındadır. Daima üzerinde taşımasını isteyeceğiniz kişiye veya kendiniz için satın alabilirsiniz. 50, 55, 60, 65 cm zincir uzunlukları bulunmaktadır. Üzerinde ayet yazıldığı için boynunuzda taşırken gerekli özeni göstermenizi rica ederiz.


7 Ayet Sıkıntı Gideren Gümüş Madalyon Kolye

İsminden de anlayacağınız gibi üzerinde 7 farklı ayet bulunan kolyemiz çift taraflıdır. Erkeğe hediye ne alınır diye sorarsanız sıkıntılarından kurtulması, iç huzura kavuşması için 7 ayet sıkıntı gideren kolye alabilirsiniz. Ürün 925 ayar gümüşten üretilmiştir. Özel hediye kutusunda gönderilen bu kolye üzerinde şu ayetler yazılıdır;

  1. Zümer Suresi 38. Ayet
  2. Fatir Suresi 2. Ayet
  3. Ankebut Suresi 60. Ayet
  4. Hud Suresi 56. Ayet
  5. Tevbe Suresi 51. Ayet
  6. Yunus Suresi 107. Ayet
  7. Hud Suresi 6. Ayet
MUTLAKA OKUYUN:   Dualı Kolye Takmak Günah mı?

Kefa Bil-Mevt Vaizan Yazılı Gümüş Kolye

erkeğe hediye ne alınır

Peygamber Efendimiz Muhammed s.a.v.’dan “Bize nasihat et ey Allah’ın Resulü” diyerek nasihat istemesi üzerine, peygamber efendimiz “Kefa Bil Mevt Vaizan” yani “Kişiye Nasihat Olarak Ölüm Yeter” nasihatında bulunmuştur. Böylesine anlamlı bir sözü daima boynumuzda taşımak ve okudukça bu nasihat ile hayatımıza yön vermek alabileceğimiz en güzel hediye olmalı… Sevdiğiniz adama böylesine anlamlı bir hediye almak isterseniz yukarıdaki görsele tıklayıp ürünü sipariş edebilirsiniz.

Bu İçeriği Oyla!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir