Bir erkeğe ne hediye alınır diye düşünüyorsanız şimdi size vereceğimiz fikirlerle kafanızda bir şeyler canlanabilir. Erkeğe hediye fikirleri verdiğimiz yazımızı sürekli güncel tutmayı planlıyoruz. Her erkeğin aynı hediyeleri sevmeyeceğini elbette biliyoruz. Fakat önemli olan hediyenin iyisi kötüsü değil, gerçekten düşünülmüş ve emek verilmiş bir hediye olmasını gerektiğini savunuyoruz. Bu yüzden erkeğe hediye fikirleri verirken içerisinde emek barındıran tüyolar paylaşacağız.

Erkeğe Hediye Fikirleri

Arkadaşınıza, sevgilinize ve eşinize hediye almayı planlıyorsanız aşağıdaki fikirleri mutlaka bir kenara not edin. Çünkü sunacağımız hediye fikirleri, tamamen kişiye özel hediyelerdir. Bu yüzden işinizi son güne bırakmamalısınız. Başta da söylediğimiz gibi hediyenin her şeyden önce düşünülmüş ve emek verilmiş olması gerekli. Son güne bırakılması işlerin yolundan çıkmasına sebep olabilir.

Üzerinde İsimlerinizin Yazılı Olduğu Gümüş Yüzük

Erkeğe Hediye FikirleriSevginizi 925 ayar gümüş yüzük üzerine kazıyıp, her zaman parmağında taşıyabileceği bir hediyeye dönüştürmek ister misiniz? Bunun için Ay Yıldız Desenli Kişiye Özel Gümüş Yüzük modelimizi inceleyebilirsiniz. 18 gram ağırlığında 925 ayar gümüşten üretilen yüzüğümüzün renkli kısmı minedir. Hat sanatı veya daha farklı yazı şekliyle hem isimleriniz hem de hilal içerisine tarih yazılabilmektedir. Erkeğe hediye fikirleri rehberimizin ilk fikri daha çok sevgili veya eşleri ilgilendiriyor olabilir. Fakat arkadaşınıza da alabilirsiniz. Çünkü gördüğünüz yüzük üzeri dilediğiniz şekilde kişiselleştirilebilmektedir. 1-3 iş günü içerisinde sadece size özel üretilen yüzüğümüzü yakından incelemek ve teknik detaylarına göz atmak için “ürünü incele” butonunu kullanabilirsiniz.


Kişiye Özel Çift Taraflı Kazıma Resimli Gümüş Yüzük

Her iki tarafına da farklı bir fotoğraf veya söz yazabileceğiniz gümüş yüzük, bir erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerden birisidir. Kendini özel hissetmesini isteyeceğiniz bir erkeğe, onun için büyük anlamı olan şeyleri parmağında taşıma imkanı vermeye ne dersiniz? 925 ayar gümüşten üretilen yüzük modelinin her iki tarafı da kişiselleştirilebilir. Böylece sadece sevdiğinize özel bir hediye almış olursunuz. Bu emek ve düşünceli olmak anlamına gelir. Bir erkek için en önemli şey de hiç şüphesiz budur! 🙂


MUTLAKA OKUYUN:   Gerçek Gümüşü Bir Bakışta Anlayın!

Nazar Ayetli Kişiye Özel Gümüş Kolye

Erkeğe Hediye Fikirleriİslami değerleri ön planda tutmak ve sevdiğinize unutamayacağı bir hediye sunmak ister misiniz? Cevabınız evet ise üzerinde Nazar Ayeti bulunan ve etrafına dilediğiniz isim soyadı yazdırabileceğiniz kolye karşınızda. 3.5cm X 3.5cm ölçülerinde üretilen gümüş kolye modeli yanında zinciriyle birlikte gönderilmektedir. Farklı zincir uzunluklarıyla satın alabileceğiniz nazar ayetli gümüş kolye, oldukça anlamı ve zarif bir hediye olabilir. Ayrıca bunun için özel bir gün beklemenize de gerek yok. Sadece içinizden geldiğini dile getirerek normal bir günde büyük bir sürpriz hazırlamak sizin elinizde. Kolyemizi yakından incelemek ve teknik detaylarına göz atmak için “ürünü incele” butonunu kullanabilirsiniz.


Mutluluk Garantili: Erkeğe Hediye Fikirleri

Siyah Mineli Kişiye Özel Gümüş Bileklik

Kişiye özel erkeğe hediye fikirleri rehberimizin yenisinde gümüş bileklik bulunuyor. Orta kısımdaki siyah mine üzerine dilediğiniz sözü, duayı veya ayeti yazabiliriz. Böylece sevdiğiniz adam her zaman bileğinde sizin hediyenizi taşır. Ayrıca sık kullandığı bir kıyafet varsa ona özel yaptıracağınız bileklik ile güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. Hem kişiye özel bilekliğin tepe kısmına hem de yanlarındaki kısımlara kişiselleştirme yapılabilmektedir. Özellikle takı ve aksesuar seven erkekler için çok özel bileklik hediyesi hazırlayabilirsiniz.


4 Esma İşlemeli İsme Özel Gümüş Başarı Kolyesi

4 Esma İşlemeli İsme Özel Gümüş Başarı KolyesiÖzel bir hediye arayışındaysanız, “4 Esma İşlemeli İsme Özel Gümüş Başarı Kolyesi” sizin için mükemmel bir seçenek olabilir. Bu kolye, özel anlamları ve kişiselleştirilmiş tasarımıyla öne çıkıyor. El-Alîm, El-Azîz, El-Muktedir ve El-Aliyy esmaları ustaca işlenmiş ve bu kolyenin içinde saklanıyor. Üstelik, kolyenin isim soyad bölümünde özel bir dokunuş ile Besmele işlenmiş. Kolye ucu döndürülebilir şekilde tasarlandı, böylece dilediğiniz zaman istediğiniz esmayı ön plana çıkarabilirsiniz. Bu benzersiz kolye, sevdiklerinize kişisel bir armağan sunmanın en özel yoludur. Başarıyı simgeleyen bu özel kolye, hem manevi değeri yüksek hem de şık bir aksesuar olarak dikkat çekecek. Kendinize veya sevdiklerinize bu eşsiz kolyeyi hediye ederek anlamlı bir jest yapabilirsiniz. Unutulmaz bir hediye için hemen sipariş verin!


Ay Yıldız Motifli Kırmızı Zirkon Taşlı Erkek Gümüş Yüzük

Ay Yıldız Motifli Kırmızı Zirkon Taşlı Gümüş Yüzük, özellikle erkeklere yönelik özel bir hediye seçeneği olarak öne çıkıyor. Türk bayrağının sembolü olan Ay yıldız, bu yüzüğün zarif tasarımında işlenmiştir ve Kırmızı Zirkon taşı ile zenginleştirilmiştir. Hem estetik hem de anlamlı olan bu yüzük, 12,25 gram ağırlığı ve 15mm x 20mm taş boyutu ile oldukça etkileyici bir görünüme sahiptir. Kaliteli gümüş malzeme kullanılarak üretilen bu yüzük, hem özel günlerde hem de günlük kullanımda şıklığı ve zarafeti bir araya getiriyor. Sevdiklerinize veya kendinize özel bir hediye vermek isterseniz, Ay Yıldız Motifli Kırmızı Zirkon Taşlı Gümüş Yüzük, en iyi seçeneklerden biri olacaktır. Türk bayrağının gururunu her daim parmağınızda taşımak için bu muhteşem yüzüğü hemen sipariş edin!


Saç Teli Kişiye Özel İşlemeli Çift Taraflı Gümüş Yüzük

Son olarak vereceğimiz hediye fikrindeki yüzük modeli yine çift taraflı bir yüzüktür. Dönen modelin kenar kısmına tarih gibi ekleme yapılabilir. Bir tarafına saç telinden harf, diğer tarafına ise istediğiniz bir yazı yazabilme imkanınız var. Tamamen kişiye özel olarak tasarlanan bu hediye önerimizdeki gümüş yüzük 17 gram ağırlığındadır. Kendi özel hediye kutusunda kusursuz bir paketleme eşliğinde gönderilmektedir. Ekstra hediye paketi yapmanıza gerek bile kalmaz.

5/5 - (1 Kişi Oy Kullandı!)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir